Võru Lastefestival

Lastefestival_yldplakat_289x400
Võru linnas toimub juuli viimasel nädalavahetusel, 29. ja 30. juulil taas kõikide laste ühine pidu – lastefestival „Rõkkab rõõmust maakera”. Oodatud on kõik lastega pered ja lastesõbralikud inimesed, sest tegevusi jagub kõigile.
Lastefestivali ajal antakse Võrus võim lastele ning suur osa linnast muutub kogupere mängumaaks. Tänavu avatakse pidustused maskottide paraadiga. Festivali ala linnas on ära jaotatud teemade järgi: mustkunst, tsirkus ja teadus, teatrihoov, seiklus- ja atraktsioonidepark, kino ja arvutimängud, mini-loomaaed, tehnikapark, noorteala, esinejad vabalaval, vahupidu, melu tänavatel ning palju muud. Suurel koguperekontserdil astuvad tänavu üles Liis Lemsalu ja Ott Lepland ning kohalikud laululapsed.
Festivali korraldajate soov on, et lastel ei oleks igav ja nad saaksid veeta rõõmsalt ning turvaliselt aega lastesõbralikus Võru linnas.
Mitmed tegevused festivali alal on tasuta, sisenemine nelja teemaparki (seiklus- ja atraktsioonide park, filmimaja, fantaasiahoov, teatrihoov) on tasu eest.
Piletid on müügis Piletilevis, kultuurimaja Kannel piletikassas ning festivali ajal kohapeal: infopunktides, Võru Kandle piletikassas.