USA jazzilegend JEFF BERLIN kvartett

JeffBerlin_707x1000

JEFF BERLIN – bass

EMILIO GARCIA – kitarr

ASAF SIRKIS – trummid

JORGE VERA – klahvpillid

USA bassivirtuoosi Jeff Berlini kvartett annab Võru Kandles Baltikumi ainsa kontserdi!

Jeff Berlin on legend, keda peetakse tänasel päeval üheks parimaks soolomängijaks basskitarrimaailmas. Jeff Berlin on suur meister ja uuendaja. Samuti on Jeff Berlin hinnatud ansamblimuusik. Oma 40 aastase muusikukarjääri jooksul on ta koos musitseerinud selliste suurkujudega nagu John McLaughlin, Issac Hayes, Billy Cobham, Yes, Allan Holdsworth, Mike Stern jpt. Pandeemiaeelsel ajal tuuritas ta koos HBC Super Trioga, kuhu kuulusid lisaks Berlinile ka Scott Henderson ja Dennis Chambers.

Lisaks aktiivsele muusikutegevusele on Jeff Berlin ka üks maailma hinnatuimaid basskitarri pedagooge. Tema sulest on tulnud legendaarsed palad, näiteks Joe Frazier, mis on õppematerjaliks igas vanuses ja igal tasemel bassimängijatele. 2022. aastal andis ta välja oma ühe olulisema albumi “Jack Songs”, pühendades selle oma mentorile Jack Bruce’ile.

Jeff Berlini kvarteti koosseisu kuuluvad hinnatud ja kogenud muusikud: trummidel Asaf Sirkis Iisraelist, klahvpillimängija Jorge Vera ja kitarrist Emilio Garcia Tšiilist.

Piletid 30€/25€ müügil lehe lõpus ja Võru Kandle kassas.

Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

OSTA PILETID