The Aristocrats Euroopa tuur 2023

TheAristocrats-Kannel

31. oktoobril toimuva “The Aristocrats Euroopa tuur 2023” lisakontserdi piletid leiab siit.

AINSAD KONTSERDID BALTIKUMIS!

Guthrie Govan – kitarr
Bryan Beller – bass
Marco Minnemann – trummid

The Aristocrats naaseb viimaks taas Euroopa lavadele. DEFROST maailmatuur on jätkuks ülimenukale Põhja-Ameerika turneele. Kõik kes on olnud Aristocrats’ide muusikalise hulluse näljas, saavad nüüd osa täiesti uuest seni avaldamata materjalist ning hoolikalt kureeritud valikust fännide lemmikutest.
Viimase kümne aasta jooksul on The Aristocrats avaldanud kriitikute poolt kõrgelt hinnatud albumeid, tuuritanud üle terve maailma ning kehtestanud end ühe muusikaliselt omanäolisema, värskendavalt aukartusetu ja jahmatavalt põneva instrumentaal rokk-fusion bändina tervel planeedil. Kõik, kes on olnud tunnistajaks nende muusikalisele etteastele, mis sisaldab suvalises koguses rokki, džässi, poppi, metalit ja isegi kantrit, võivad kinnitada, et see on kantud tõelise bändi hingest. Sellise bändi, mille improvisatsiooniline loomus võimaldab laval juhtuda ükskõik millel ja ükskõik millal… Kaasaarvatud juhuslikud silmapilgutused ja noogutused publiku suunas.
Muusikaline mega super grupp tegi Euroopa jätkutuuri uute kuupäevade teatamise puhul ka avalduse: „Euroopa on jääb alatiseks meie jaoks eriliseks ning ootame väga taaskohtumist kõigi sealsete fännidega. Oleme seda juba ka varem öelnud – ootamine on liiga pikaks veninud!“

Bändi veebileht: the-aristocrats-band.com
Facebook: www.facebook.com/aristocratsband

Piletid 40€/35€ müügil lehe lõpus ja Võru Kandle kassas.

Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

OSTA PILETID

Saadaolevad kohad on piiratud nähtavusega!
Available seats have limited visibility!