Scott Henderson Trio (USA) – Karnevel! Tour 2024

22. märts 2024
20:00
Teatrisaal
20-35€
kodukale 1414x2000

Scott Henderson – kitarr
Romain Labaye – bass
Archibald Ligonniere – trummid
Erikülaline Lina Mastalska – kitarr

Soojendab Jeff Aug (solo)

Piletid müügil lehe lõpus ja Võru Kandle kassas.

Kuni 31.10.2023 25€/20€
Kuni 21.03.2024 30€/25€
Kontserdi päeval 35€/30€

Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.

USA kitarrilegend Scott Henderson avaldab 2. veebruaril 2024 oma uue albumi „Karnevel!“ ning korraldab selle toetuseks ka Euroopa tuuri. „Karnevel!“ pakub rohkem eriilmelist muusikat kui Scott eales kirjutanud on. Harmooniad on sel albumil keerukamad, ent samas ei mineta oma bluusi mõjutusi. Plaadilt leiab ka rokkmuusikast inspireeritud lugusid, mis tuleb eriti esile tema soolodes.

Scott Hendersoni tähelend algas 80-ndatel legendaarse bändiga Tribal Tech ning sellest ajast saati on ta olnud üks jazz fusioni juhtivaid kitarriste/heliloojaid. Artistide seas, kellega Scott on tuuritanud ja salvestanud, on muuhulgas Chick Corea, Joe Zawinul (Weather Report), Jean-Luc Ponty ja paljud teised. Bändi juhina on Scott tuuritanud üle 70 riigis ning avaldanud üle 20 albumi. Oma karjääri jooksul on ta võitnud lugematul hulgal parima kitarristi auhindu erinevates kitarriajakirjades ning figureerinud ka nende kaantel. Peale 35 aastat liidrirolli on Scott Henderson endiselt muusik kelle mängutehnika ja komponeerimine on endiselt pidevas arengus.

Scotti sõnum kuulajatele on endiselt sama: hoidke avatud meelt. Suurepärast muusikat leidub kõigis žanrites ja oleks rumal käia ringi silmaklappidega.

Kontserdi avab soojendusesineja Jeff Aug akustilisel kitarril. Reedel, 13. kuupäeval USA-s sündinud ja juba üle 20 aasta Saksamaal Alpides elanud Jeff Aug on underground kitarrist, kes mängib ka paljudes bändides ning on muuhulgas tuuritanud koos Allan Holdsworth’i, Greg Howe’i, Alex Skolnick’i ja paljude teistega. Jeff on püstitanud kahel korral ka Guinessi rekordi: enim kontsertetteasteid erinevates riikides 24 tunni jooksul (9 riiki).

OSTA PILETID