Rakvere Teatri etendus “KASVATUSHOONE”

kasvatushoone

Autor: Harold Pinter
Lavastaja: Henrik Toompere
Kunstnik: Illimar Vihmar
Osades: Jaune Kimmel, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Peeter Rästas, Toomas Suuman, Imre Õunapuu

Kas te olete kunagi kokku puutund ametnikega? Muidugi olete. Ikka on vaja mingit dokumenti uuendada või korteri asju ajada. Kas on tekkinud probleeme? Ilmselt on. Ja te pole aru saanud, miks need asjad nii palju aega võtavad ja miks sellega alati mingi jama on?

Kasvatushoone ametnike tontmustas maailmas avaneb asjaosaliste püha ja õilis suhtumine oma töökohustusse, millest teie inimestena kunagi aru ei saa.

Kasvatushoone on ministeerium, omamoodi riik. Ja seal on ametnikud. Suure hädaga peavad nad oma asutuses süüdlase leidma. Kas see, kes jäi nende asutuses rasedaks, oli vahekorras surnuga, või oli ta taim, või oli lombakas, või oli puujalaga, või oli üks ametnike seast.

Uurimine viib avastusteni, mis sobivad tänapäeva ühiskonda nagu rusikas vastu viimase tõpranäo lõuga, kuid Toompere juba teab, kuidas Pinteri hullunud teksti vägivallata taltsutada.

Meie riigis ametniku kriitiline piir on see, et ta teeb täpselt nii palju, et kinni ei pandaks ja täpselt nii vähe, et lahti ei lastaks.
Inimesi on siinilmas ligi 8 miljardit. Läheb üks või teine – statistika.

Aga nalja saab.

Esietendus hooajal 2021/2022

Täpsem info / kontaktandmed

Teatrisaalis. Pääsmed on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

Hinnainfo
Täispilet 17 €
Õpilane / tudeng / pensionär 15 €
Rühmadele al 20 inimesest 15 € / pilet
*Kaduviku kaardi omanik 14 €

Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!
Kestus 2 h 55 min, ühe vaheajaga

*Rakvere Teatri kliendikaardi Kaduviku kaart omanikele on pilet soodsam. Soodustuse saamiseks tuleb sisestada sooduskoodi väljale märksõna “kaduvik” ning valida hinnagrupp “Kaduviku kaart”. Soodustusega saab osta kuni 4 piletit.