MTÜ Müüdud Naer lavastus “Kadunud käsi”

KK-kannel
MTÜ Müüdud Naer esitleb:

“Kadunud käsi”

Hotellituba. Konditsioneeri monotoonne kohin õõtsutab seinu. Küünal bensiinikanistril loeb minuteid. Rahutud, auklike südametega hinged otsimas põhjusi, et tühimikud täita unistuste ja igatsustega. Kes püüab leida enda kaotatud kätt, kes tahab olla kangelane, kes soovib lihtsalt raha.

Omakasupüüd kihutab tegelaste soontes nagu rong, millel pole pidureid. Rattad ragisevad. Püüdlus leida mõistmist ja andestust seisab püstolitoru ees, mis võib plahvatada sama ootamatult kui õhupall puuladvas. Kas õnnestub üleliigsed kihid pingest maha raputada ja söestund südamed taas hõõgvele puhuda? Kas tänapäeva maailmas on see võimalik? Kas suudame luua uusi kokkuleppeid, purustada vanu eelarvamusi ja end minevikust lahti aheldada?

Martin MacDonagh on tuntud oma sünge Iiri huumori poolest, millega eestlastel on lihtne suhestuda. Tema filmid (“Kolm reklaamtahvlit linnaservas” ja “Inisherini hinged”) ja näidendid (“Padjamees” ja “Inishmore’i leitnant”) on vürtsitatud vägivalla ja värvikate tegelastega. Tema lugude ühiseks nimetajaks on äkilised pöörded ja ootamatult südamlikud suhted ning erandiks ei ole ka “Kadunud käsi”.

 

MARKUS TRUUP
MEELIS RÄMMELD
NILS MATTIAS STEINBERG
KAREL KÄOS
MARION TAMMET

KIRILL HAVANSKI

JOEL VÄLI
HENRI OTSING

 

Etendused: 13. mai (esietendus), 20., 21., 25. ja 26. mai
Võru Kultuurimaja Kannel teatrilava black-box´is

Piletid hinnaga 20/17 € eelmüügis Piletikeskuses, kohapeal pilet kõigile 22 €

https://piletikeskus.ee/et/0aeujy

 

Jälgi meid

Korraldaja

MTÜ Müüdud Naer
Registrikood: 80397721
E-post: muudud.naer@gmail.com
Telefon: +37256639661