Kaunimate Aastate Vennaskond – ”Kaunimad aastad su elus – 30 aastat hiljem”

78a7883e7c1cf1e77f81b9e8e8bded09

Kaunimad aastad su elus – 30 aastat hiljem

Kaunimate Aastate Vennaskonna legendaarne lavastus tuleb taas

“Aeg künnab vaod, me mõlemad ju teame ta kapriise…”, nii kõlas 1993. aastal Vanemuise väikese maja ovaalsaalis esietendunud legendaarse teatrimehe Kulno Süvalepa lauludel põhinev muusikalavastuse “Kaunimad aastad su elus” avalaul. Viis aastat püsis see nostalgiline ja elurõõmus, stiilne ja humoorikas lavastus, mida mängiti 125 korda, Vanemuise mängukavas.

Kolmkümmend aastat on möödunud ja teatrisaalis hõljub nii magusaid mälestusi kui ka pisarateni naerma ajavaid meeleolusid: on tülisid, on kirgi, irooniat, huumorit, igatsusi ja palju, palju muud. Kolmkümmend aastat on möödunud ja aeg on küps muusikalavastuse “Kaunimad aastad su elus” taasetendumiseks.

Kaunil saabuval kevadel avaneb võimalus taas näha ja kuulda seda epohhiloovat lavastust, kus  lavale astuvad Hannes Kaljujärv, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Toomas Lunge  ja Indrek Kalda ehk kolmkümmend aastat koos tegutsenud Kaunimate Aastate Vennaskond. Kuigi aeg künnab vaod ja elul on varuks oma keerdkäigud, on tähelepanuväärne, et neli neist meestest oli laval ka kolmekümne aasta taguses lavastuses. Naljatamisi kutsutakse neid täna juba ka “Emeriithurmurite orkestriks”, aga ometigi on iga nende etteaste täis värsket vaimukust, aastakümnete jooksul lihvitud musikaalsust, originaalsust, sära ja rõõmu. Rõõmu koosolemisest, rõõmu publikuga jagamisest, rõõmu kaunimatest aastatest!

Tule ja saa osa legendi taassünnist, kirgastest ja vaimustavatest muusikalistest juubel.

Täispilet kuni 06.02.2023 28.-
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 24.-

Täispilet alates 07.02.2023 32.-
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 28.-

Sissepääs tund enne algust
Kestus 1h 30min