Jälle need Lumejänesed

jalle-need-lumejanesed

Andres Noormets
JÄLLE NEED LUMEJÄNESED

Lavastaja ja kunstnik: Andres Noormets
Kostüümikunstnik: Maarja Viiding
Helilooja: Peeter Konovalov
Valguskujundaja: Laura Maria Mäits
Osades: Tarvo Vridolin, Martin Mill, Tanel Ingi, Oskar Punga, Lauli Koppelmaa, Margus Tabor, Luule Komissarov ja Peeter Jürgens

Lumejänesed sündisid 2002. aastal ja elasid kõige nooremate teatrivaatajate rõõmuks Ugala suurel laval. Pisut hiljem liikusid nad Raadioteatrisse kuuldemängu sisse ja lõpuks jõudsid tele-ekraanile välja. Vahvate jäneste tele-elu saab tänaseni Eesti Rahvusringhäälingu arhiivist vaadata, kuid siiski on see vaid piltides väljenduv ajalugu.

Aga detsembris 2021 tulevad jänespoisid jälle lavale ja me näeme oma silmaga, kuidas nad tänasel päeval elavad ning millega tegelevad. Arvata on, et kui Jänes Kapp, Kõvajänes, Vedeljänes ja Jänes Tavalinejänes juba platsis on, siis küllap nendega ka ühtteist põnevat juhtub ja igav ei hakka kohe kindlasti.

Nii nagu varem, ootavad nad nüüdki vaatama kõige väiksemaid teatrisõpru – alates neist, kes veel lasteaias käivad ja lõpetades nendega, kes juba kooli algklassides tarkusi omandavad. Aga julgelt võivad tulla needki, kes lapsepõlves jäneste tegemistele kaasa elasid, aga vahepealsetel aastatel juhuslikult suureks on saanud.

Etendus kestab üks tund ja 40 minutit (koos vaheajaga).

Esietendus: 07. detsember 2021

NB! Infot riigis kehtivate viirusest tulenevate piirangute kohta leiab Ugala kodulehelt: ugala.ee/piletid

Täpsem info / kontaktandmed:

Teatrisaalis.
Piletid hinnaga 13 € on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/jalle-need-lumejanesed-ugala-teater-kulalisetendus-349063/
www.piletimaailm.com/performances/112240

Piletite broneerimine:
433 0777 / kassa@ugala.ee