Eesti Bassioaas 2023 Galakontsert

02. september 2023
19:00
Teatrisaal
25-30€
bassioaas2023_gala_veeb

Põhja-Euroopa eksklusiivseima basskitarrifestivali suur galakontsert tuleb taas!

Laval astuvad üles maailmas tuntud ja tunnustatud muusikud:
Stuart Hamm – bass (USA)
Mohini Dey – bass (India)
Alex Skolnick – kitarr (USA)
Dan Patlansky – kitarr (LAV)
Craig Blundell – trummid (UK)
Raul Vaigla – bass (Eesti)
Petteri Hasa – trummid (Eesti)

Kahetunnise maratonkontserdi jooksul saab näha kõiki muusikuid erinevates koosseisudes esitamas oma soololoomingut ja tuntud hitte erinevatest žanritest. Selleaastase festivali peateemadeks on bluus, proge rokk ja džäss. Festivali kunstiline juht ja galakontserdi õhtujuht on maailma üks hinnatum basskitarrimuusik Stuart Hamm. Võru Kandle lavalt saab kostma äratundmisrõõmu pakkuvaid viise, kosutust hingele ja tõelist tulevärki.

Lisaks Stu Hammile on selleaastase kontserdi erikülalisteks hetkel kuumim bassinaine Mohini Dey, legendaarse metalbändi Testament kitarrist Alex Skolnick, hinnatud bluusikitarrist Dan Patlansky, progetrummivirtuoos Craig Blundell, Eesti bassi-ikoon Raul Vaigla ning siin maal palju tuntust kogunud Petteri Hasa. Lisaks üllatusmuusikud. Maailma eliitmuusikud saavad taas kokku Võrus ning annavad eksklusiivse ja unikaalse kontsertelamuse kõigile, kes peavad lugu heast muusikast. Elamus, millest peab osa saama!

Piletid kuni 31.05 30€/25€, 01.06-31.07 35€/30€, alates 01.08 40€/35€ müügil lehe lõpus ja Võru Kandle kassas.

Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel. Muusikakoolide õpilastele grupisoodustused, tellimused e-postiga info@bassoasis.com või telefonil 55587199.

OSTA PILETID