Dan Patlansky kitarri meistriklass

dan_port_est

Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit kitarrist võlub sind bluesilike meloodiatega, jättes hinge kustumatu jälje!

Dan Patlansky (LAV) annab Eesti Bassioaasi raames kitarri meistriklassi, mis on avatud kõigile huvilistele.

Dan Patlansky – kitarrist, laulukirjutaja ja ülemaailmselt tunnustatud bluusigeenius, kes on juba teist kümnendit järjest tuntud kui üks maailma parimaid bluusi jutuvestjaid.

Alates oma debüütalbumi Standing at the Station, ning sellele järgnenud suure plaadifirma (Blue Note, EMI produtseeritud) poolt kirjastatud meistriteose True Bluesilmumist on Patlansky sukeldunud bluusrokkmuusika rikkalikku ja veetlevasse maailma. Kitarrist, laulja/laulukirjutaja DAN PATLANSKY, kes on avaldanud 10 stuudioalbumit, on omandanud legendaarse staatuse ühe oma põlvkonna parima bluusi jutuvestjana maailmas. Maailma 4. parimaks kitarristiks valitud DAN on ainus artist maailmas, kellele on Blues Rock Review USA poolt nomineeritud kaks üleilmselt nr 1 ja kaks maailma nr 2 parimat bluusroki albumit. Tema viimane album SHELTER OF BONES ilmus 2022. aasta veebruaris.

Tule kuula ja õpi bluusiseid noote intiimses õhustikus. Meistriklassi lõppedes on kõigil huvilistel võimalik esitada meistrile küsimusi. Kestus 1,5 tundi.

Piletid: 20/10 €
Sooduspiletid saadaval õpilastele.

OSTA PILETID