Alex Skolnick’i kitarri meistriklass

Alex_1414x2000_est

USA kitarrivirtuoos, kelle esinejameisterlikkus ja uuenduslik mängustiil süütab sinu meeled!

Alex Skolnick (USA) annab Eesti Bassioaasi raames kitarri meistriklassi, mis on avatud kõigile huvilistele.

Alex Skolnick on nii Bay Area trashilegendi Testament algkoosseisu liige (liitus juba 16. aastaselt) ja mitmes stiilis tunnustatud improviseerija New Yorgis.

Alexi on üks esimestest meloodilise trashi kitarristidest (koos Mrty Friedman’iga). Hiljem kolis ta New Yorki, kus ta omandas bakalaureusekraadi džässmuusikas, õppides koos selliste prestiižsete artistidega nagu George Garzone, Cecil McBee ja Reggie Workman.

Olles nüüd pikaaegne Brooklyni resident New Yorgis, on ta Alex Skolnick Trioga välja andnud mitmeid kriitikute poolt hinnatud albumeid. Ta on ka paljude džäss/rokk projektide esimene valik, sh Stu Hamm/Alex Skolnick/Chad Wackerman trio pikaaegne liige.

2016. aastal valis Joe Satriani (tema endine õpetaja) Alexi peamiseks külalisinstruktoriks oma igaastasesse G4 Experience laagrisse, kus kaastegevad ka Eric Johnson, Mike Keneally ja Steve Vai ning ta oli ka ainus kitarristist õpetaja Warwicki bassilaagris.

Koolitajana on Alex’it kutsutud peaesinejana mitmetele akadeemilistele üritustele, näiteks Dayton’i ülikooli Metal and Cultural Impact konverentsile ning Helsingis asuvasse Rahvusvahelisse Metali Uuringute Ühingusse.

Tule kuula ja õpi kitarrimeistrilt. Meistriklassi lõppedes on kõigil huvilistel võimalik vabas õhkkonnas esitada meistrile küsimusi. Kestus 1,5 tundi.

Piletid: 20/10 €
Sooduspiletid saadaval õpilastele.

OSTA PILETID