SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: MUUILMAMUUSIKA kontsert: ROUGE MADAME (Eesti-Prantsusmaa). Duo: Lembe Lokk ja Jean-Cristophe Onno.
Kuupäev: 17.03.2011
Kell: 19:00
Koht:
Ürituse kirjeldus:

 

ROUGE MADAME (Eesti-Prantsusmaa)

KEVADETUUR 2011

Lembe Lokk on aastaid Prantsusmaal tegutsenud Eesti laulja ja näitleja, kes loometööga paralleelselt ja sellega seoses on jõudsalt kaasa aidanud eesti kultuuri levitamisele. Ta on Pariisi Eesti Kooli asutaja ning ühtlasi selle juhataja ja üks õpetajatest alates 2008. aasta sügisest. Lõiguke "Pealtnägijast" http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=110378 (alates 18'33'')

 

ROUGE MADAME www.myspace.com/rougemadame

Rouge Madame ei ole tavaline pop band. See on unikaalne kooslus, mis on sündinud kahe väga erineva taustaga looja kohtumisest. Poolteist aastat pärast ühinemist moodustab eesti-prantsuse duo tugeva tandemi, mida liidab vastandite tõmbumise jõud: naisalge vs meesalge, akustiline vs elektrooniline, moodne vs arhailine... Tulemus on omapärane muusikaline magnetism, mida ei ole lihtne piiritleda, kuid mille võnked on selgelt tajutavad.

Duo etteaste ei ole tavaline meelelahutus. See on kindlasti enam kui lihtsalt kontsert, pigem muusikaline häppening. Moodsa elektroonika abiga annab Rouge Madame välja suurema koosseisu mõõdu; ansambli helikeel on värske, käekiri klišeevaba. Prantsuse-, eesti- ja ingliskeelset omaloomingut täiendavad ootamatus tõlgenduses Valgre, eesti rahvalaul ja üllatused. Käsil on debüütalbumi salvestamine.

Kuigi Rouge Madame on uus ja laiemale publikule esialgu veel tundmatu ansambel, on nad ühtviisi heatahtlikult vastu võetud nii Pariisi prestiižikates saalides kui pisemates klubides. Duot on kahel korral "soendusesinejana" kasutanud Prantsusmaal väga tuntud rock artist Jean-Louis Murat, kelle kontserdid Prantsusmaal on tavaliselt nädalaid ette välja müüdud (09.04.10 Bataclan, ca 2000 inimest; 23.11.10 l'Alhambra, ca 1000 inimest). Esimesed vastukajad meedias on olnud väga soosivad.

Rouge Madame'i kontsertreisi Eestisse märtsis 2011 toetavad Culturesfrance, Eesti Saatkond Pariisis, Eesti Saatkond Brüsselis, Eesti Kultuurkapital, ...

 

Lembe LOKK:

vokaal, elektriklaver (Yamaha P150), basskitarr, sämpler, heliefektid

Lembe on otsekui lavale sündinud. See on eelkõige tema teatraalne intensiivsus, mis annab duo esinemistele pinge ja dünaamika, luues sügava ja vahetu muusikakogemuse. 11 aastat tütarlastekoori Ellerhein, soololauluõpingud Pariisis, alternatiiv- ja tänavateatri kogemused ning rahvusvahelised klubi-esinemised Euroopa jäzzi noorema eliidiga (Peter Herbert, Claudio Puntin, Benoit Delbecq, François Jeanneau jpt.) on andnud vajalikud tuleristsed ja professionaalsuse. Lembe on laulev näitleja ja kirjutav laulja. Tema sulest pärinevad kõik Rouge Madame'i originaaltekstid, kuid hiljuti ilmus prantsuse kirjastuselt Rafaël de Surtis ka Lembe esimene luulevihik, mis sarnaselt tema laulusõnadele on vaba keelepiiridest.

 

Jean-Christophe ONNO :

Elektri-, bass- ja akustilised kitarrid, Yamaha P150, rütmipillid, sämpler, vokaal

Vene-poola päritolu prantslane Jean-Christophe Onno on mitmekülgne loovisiksus, kes on kirjutanud nii teatri- kui filmimuusikat, loonud heli-installatsioone, töötanud muuhulgas muusika produtsendina jne. Kui Rouge Madame'i lood sünnivad enamasti proovide käigus ühisloominguna, siis seaded ja orkestratsioonid on valdavalt tema pärusmaa. J-C on ideedest pakatav multiinstrumentalist, kes tunneb end koduselt ka filmikaamera või helipuldi taga.

 

Gaël Uzereau:
Helirežii ja helimodulatsioonid

Töökas, kohusetundlik ja alati heatujuline Gaël on piisavalt kogenud, et panna Rouge Madame kõlama just nii nagu Lokk-Onno seda kuulda soovivad. Ta on laval küll "nähtamatu", kuid alati kohal esimese ja viimasena. Ansambli täieõigusliku liikmena osaleb ta muusikas juhtmete, kangide, nuppude ja muude vigurite kaudu.

 

 

MUUILMAMUUSIKA 

 

Täpsem info/kontaktandmed:

Teatrisaalis.

Sooduspilet 5 EUR / 78,23 EEK ja täispilet 6,4 EUR / 100,14 EEK

Eelmüük k/m Kannel kassas (tel. 7868676) ja Piletilevi müügipunktides.

 

NB! Alates 5-st inimesest grupisoodustus: ühe pileti hind 3,20 €/ 50,07 krooni (saadaval ainult k/m Kannel kassas).

 

Lisatud pildid:

<<Tagasi
 
Kultuurikalender
september 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< augustokt >

Üritused e-postile: