SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Kohvik Kannel
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: Kandle aias: SUNFEST - Ott Lepland, Jan Uuspõld ja ansambel Regatt, Epordwerk ning Tanel Padar & The Sun
Kuupäev: 15.07.2010
Kell: 19:00
Koht:
Ürituse kirjeldus:

Sunfest

Selle suve tuliseim festival Sunfest stardib 15-ndal juulil.

Tanel Padar & The Sun kutsub festivalile!
15. juulil algab selle suve tuliseim muusikafestival SUNFEST! Kümne juulikuu päevaga tehakse suuremale osale Eestist ring peale. Festivali külalistele pakutakse elamusi, meelelahutust ja muusikat seinast seina. Festivali ellukutsujateks on Eesti menukaim rockbänd Tanel Padar & The Sun koostöös Jan Uuspõllu ja Monoteatriga!

Festivali peakorraldaja Danel Pandre sõnul erineb seekordne turnee teistest suvel toimuvatest kontserttuuridest oma ajalise kestvuse ning meelelahutuse hulga poolest. „Sunfesti näol on tegemist festivalipäevadega, kus me näeme laval väga erinevat ja huvitavat seltskonda. Kümnes linnas, kus Sunfest aset leiab, avatakse festivaliala publikule juba kell 18:00. Kohal on lisaks artistidele veel palju erinevat meelelahutust suurtele ja väikestele. Kell 19:00 alustab esimene esineja ja festivalipäeval jõuab lavale kokku neli erinevat muusikalist kollektiivi nii vanas tuntud rockivas headuses kui ka uues ja üllatavas värskuses ja seda kõike pakutakse väga mõistliku hinnaga“, räägib Danel Pandre.

Festivalipäeva ajakava kõikides linnades:
19:00 Epordwerk
19:45 Ott Lepland
20:45 Jan Uuspõld Ja ansambel Regatt
21:45 Tanel Padar & The Sun

Epordwerk on selle aasta alguses kokku tulnud noor ja vihane punt, mille tuumikuks ja eestvedajateks on vennad Kingid! Ansamblist Bedwetters tuntud trummar Karl Kristjan Kingi ning „Eesti otsib superstaari“ 2007 aasta üks finaliste Rivo Kingi. Epordwerk on Jägermeister Rock Liiga konkursi 2010 aasta võitja!
Epordwerk on 5 liikmeline elektroonilist/tantsu/rocki stiili viljelev kollektiiv. Nad on veel võrdlemisi noored, aga kasvavad nagu kõik liikmed siin robotite maailmas. Nende repertuaar ei jäta külmaks mitte ühtegi tantsu - ja elektromuusika sõpra. Elektroonilised saundid koos rockriffidega, maskuliinsete kitarride ja süntesaatoritega iseloomustabki kõige paremini Epordwerki.
Epordwerk on
Karl-Kristjan Kingi (vokaal)
Rivo Kingi – (klahvpillid)
Borka – (trummid)
Manuel Vulp – (kitarr)
Silver Haugas – (bass kitarr, vokaal)
Fännilehed ja muusika kättesaadav allolevatelt linkidelt.
www.myspace.com/epordwerk
http://www.facebook.com/pages/EPORDWERK/10150096001770261?ref=ts
(Facebooki fännilehekülg)
http://www.youtube.com/watch?v=WcXkyLH4Nwo (From friday to sunday)
http://www.youtube.com/watch?v=onZD2_fMabQ (Dancing Riot)

Ott Lepland on „Eesti otsib superstaari“ 2010 aasta võitja ja tänaseks üks menukamaid Eesti artiste. Oma esinemistel on Ott laval Superstaari saatest kokku jäänud saatebändiga, kuhu kuuluvad Kaspar Kalluste (trummid), Laur Joamets (kitarr), Tarvi Kull (klahvpillid), Viljar Norman (basskitarr). „Meil tekkis juba Superstaari saate ajal selle pundiga ülihea klapp ja otsustasimegi koos edasi minna. Tänaseni on see otsus ennast õigustanud“, kommenteeris Ott Lepland.

Jan Uuspõld ja Vokaal-instrumentaal-ansambel Regatt:
2004. aasta mais kohtus ansambel Regatt esimest korda linnahalli prooviruumis konkreetse sooviga taaselustada eesti 70-80`ndate aastate parimad muusikapalad.
Koosseisu kuuluvad:
Marek Jürgenson (vokaal ja kitarr),
Mattias Mustonen (viiul, kitarr, klahvpillid),
Kalmer Laanemägi (basskitarr) ja
Marko Naissoo (trummid).
Esimesed lood, mis selgeks õpiti, olid Jaak Joala „Elavate laul”, Tõnu Aare „Aeg ei peatu” ja Kustas Kikerpuu „Päike ikka paistma jääb”.
2008. aasta kevadel ilmus Regatil esimene singel Vitamiini kunagisest hitist „Hapud õunad”, mille eesti raadiojaamad ka eetrisse paiskasid.Kontserditel hakkasid kõlama sellised Jaak Joala poolt kuulsaks lauldud klassikad, nagu Raimonds Paulsi „Ja tebe risuuju”, Billy Joeli „Sulle Leyna” ning Ele ja Kaja Kõlari menulood „Laenatud armastus” ja „Soovide maa”.
2010. juunis ilmub Regatil debüütalbum „Tallinn-80“, kus leidub 13 lugu millest tuntumad on: „Sulle Leyna“, „See rõõm on elust endast“, „Sa haara kinni mu käest“, „Ulila“, „Hapud Õunad“ ja „Mina ise“.

Sunfestil astub lisaks Regati tavapärasele koosseisule koos ansambliga lavale ka eestlaste armastatuim näitleja Jan Uuspõld. Seekord mitte isa või ürgmehena vaid Regati külalisvokalistina.

Jan Uuspõld selgitab ansambli Regatt kaasamist: „Vat selle tuuritamisega on selline lugu, et kui saad ühel suvel hoo sisse, siis tahaks järgmisel aastal jälle minna. Kuna Monoteater sel suvel suveetendusi ei anna, siis panime taaskord The Suniga seljad kokku ja võtsime ühendust Regatiga. Mulle tohutult meeldib see retroajastu ja –muusika mida Regatt viljeleb. Ja nii heade muusikutega on alati suur rõõm koos laval olla“.
Regatt jätkab oma tegemisi egiidi all, et kuna Eestis on erinevatel aegadel mängitud ja loodud palju head muusikat, on meie kohustus seda edasi kanda tulevastele põlvedele läbi oma ajastutruude esinemiste ning uute omanäoliste versioonidega vanadest 70-ndate hittlugudest.
Stiilinäiteid leiab aadressilt www.regatt.com

Tanel Padar & The Sun on mehed, kes pikemat tutvustamist eestlastele ei vaja. Juuli esimeses pooles saab valmis ja festivali alguseks jõuab ka müügilettidele ansambli uus album nimega „Ring“. Tanel Padari sõnul on täna tööd albumiga palju ja Sunfesti algust oodatakse väga. „Suvel mööda Eestit sõita ja õhtuti laval olla on väga meeliülendav kogemus. Sel suvel saavad inimesed juba tuntuks saanud lugudele lisaks kuulata ka päris uut materjali mis on viimase pooleteise aasta jooksul kirjutatud.
Bändi tegemistel saab silma peal hoida www.thesun.ee vahendusel.

Väravad avatakse kell 18:00, esimene esineja kell 19:00

Pileti hind 140 EEK / 8,95 EUR, müügil Piletilevis
Lapsed kuni 12 aastat sooduspilet 100.- krooni ( 6,39 EUR) müügil ainult kohapeal
Kuni 6 aastased lapsed tasuta.

Simpeli ja EMT Topeltpluss klientidele vastava SMS-i ettenäitamisel Piletilevi kassas pileti hind 25 krooni ( 1,60 eurot) soodsamalt!
Ühe SMS'i kohta üks soodustusega pilet.
Soodustus ei kehti internetipoes.

Lisainformatsioon Karl Kermes
kermes@monoteater.ee
5069118
Danel Pandre
danel@thesun.ee
5022773

Täpsem info/kontaktandmed:

Pileti hind Kandle aias:

eelmüügist 140 EEK / 8,95 EUR,

kuni 6 aastased lapsed tasuta,

6 - 12 aastastele lastele saab osta 100.- kroonise (6,39 EUR) pääsme kohapeal.

Lisatud pildid:

<<Tagasi
 
Kultuurikalender
september 2020
E T K N R L P
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
< augustokt >

Üritused e-postile: