SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Kohvik Kannel
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: JÄÄB ÄRA! Kitarrivirtuoos FRANK GAMBALE – ALL STAR BAND (ainus kontsert Eestis!)
Kuupäev: 02.04.2020
Kell: 20:00
Koht:
Ürituse kirjeldus:

KONTSERT JÄÄB ÄRA! Pääsmed ostetakse tagasi. Vabandame!

Frank Gambale avaldus kontserdikorraldajatele:

Teatan suure kurvastusega, et minu 7 nädalane Euroopa turnee, mida ma
nii väga ootasin, jääb ära. Otsus oli väga raske ning süü lasub puhtalt
ülemaailmsel koroonaviiruse levikul
ja seda ümbritseval paanikal. Mul on
väga kahju, et asjad nii läksid. Ma olen valmis tuleval aastal uue tuuri
korraldama ning loodan, et tulete mind siis kuulama. Võru 2. aprill 2021.

***

FRANK GAMBALE – ALL STAR BAND
FRANK GAMBALE TÄHTEDEBÄND

Frank Gambale (Chick Corea, Jean-luc Ponty) – kitarr/vokaal
Steve Weingart (Steve Lukather, Dave Weckl, Simon Phillips) – klahvpillid
Hadrien Feraud (Chick Corea) – bass
Gergo Borlai (Tribal Tech, Al DiMeola) – trummid

Frank Gambale on üks parimaid kitarrimängijaid kogu planeedil”
Chick Corea – klahvpillilegend ja 22-kordne Grammy võitja

„Ma sooviks võtta terve kuu puhkust, et Frank Gambalelt õppida”, Pat Metheny – džässkitarrist

„Ma lõikaks tal käed maha”, John McLaughlan – Mahavishnu orkestri asutaja ja kitarrilegend

Frank Gambale on tänasel päeval üks maailma parimaid kitarriste. Tema kontsertetteasted on unustamatult jõulised ent täpsed vaatemängud, täis lõputut energiat nii elektri-, akustilisel kui poolakustilisel džässkitarril. Oma kõige dünaamilisemad ja silmapaistvamad ansamblid on ta kokku pannud just viimastel aastatel. Koos Frank Gambalega teevad tuuril kaasa jõulise stiiliga silmapaistev klahvpillimängija Steve Weingart (Steve Lukather, Dave Weckl, Simon Phillips), üheks kuumimaks tõusvaks täheks nimetatud basskitarrist Hadrien Feraud, kelle soolooskused on suisa plahvatuslikud ja kes tuuritas koos Chick Corea „Vigil” grupiga, ning ülitäpse rütmitunnetuse ja tehnikaga tõusev trummitäht Gergo Borlai (Tribal Tech, Al DiMeola). Koos esitavad nad funki, džässi, džäss-rokki ja kõike, mis sinna vahele jääb. Selle koosluse jõudu ja energiat peab oma silmaga nägema, et seda uskuda. Tõeliselt erakordne show!

*

et-ee.facebook.com/OfficialFrankGambale/

Frank Gambale biograafia

Frank Gambale on Grammy võitja, kitarrivirtuoos, kes sisenes jõuliselt Los Angelese muusikaareenile 80-ndate alguses. Tema tõus absoluutsesse tippu on tõestus tema kirglikust mängust – stiil, mida ajakiri Rolling Stone kutsus metsikuks! Gambale on innukas laulukirjutaja, olles avaldanud üle 20 albumi koos 250 palaga. Tema muusika varieerub stiililiselt rokist, funkist ja džässist kuni R&B ja Ladina-Ameerika rütmideni. Frank Gambale on pärjatud lugematute auhindadega (k.a Grammy) ning ta on figureerinud 30 ajakirja kaanel. Oma mitmekümneaastase karjääri jooksul on ta koos musitseerinud loendamatul hulgal maailma absoluutsesse tippu kuuluvate muusikutega, sealhulgas Chick Corea, Stanley Clarke, John Patitucci, Dave Weckl, Stu Hamm.

Gambale on legendaarne kitarrigeenius, kes pani aluse sweep picking tehnikale ja arendas selle täpseks kunstivormiks, mis on tänapäeval saanud kitarrimängus standardiks. Gambale sweep picking tehnika on jätkuvalt inspiratsiooniks igas vanuses muusikutele džässi, roki, metali ja progressiivse muusika žanrites.

Džässilegend Chick Corea on kirjeldanud Gambalet nii: „Kõik, mida sa oma kitarriga puutud, muutub kullaks. See on alati nii olnud.“ Corea on nimetanud Frank Gambalet oma lemmikkitarristiks. Kitarri suurkuju John McLaughlin on naljatlenud, et ta lõikaks Franki käed maha… Dweezil Zappa on tunnistanud, et tänu Frank Gambale sweep picking tehnika õppimisele suutis ta mängida oma isa muusika kõige raskemaid osasid, mida isegi Frank Zappa ei mänginud.

Frank Gambale on pärit Canberrast, Austraaliast, ent tema kosmiline tõus muusikamaailma tippu sai alguse peale Los Angelesse suundumist 1980-ndate alguses. Gambale tegutses juba varajase karjääri ajast ka kitarriõpetajana. Tänu oma mitmekülgsele mängustiilile kutsuti ta džässilegendi Chick Corea Elektric Bandi. Koos Chick Coreaga salvestas ta kuus albumit ja ühe live DVD, võitis ühe Grammy ning kogus veel kaks Grammy nominatsiooni. Lisaks sooloalbumitele on ta avaldanud muusikat veel mitmete teiste koosseisudega, nende seas ka kolm albumit projektiga “Gambale, Hamm, Smith”, kus oli kaasategev ka Eesti publikule juba tuttav bassivirtuoos Stu Hamm.

Frank Gambale on ka innovaator ja kitarriõpetaja. Ta on välja töötanud oma häälestussüsteemi ning koos mitmete tuntud tootjatega töötanud välja uut tüüpi kitarre ja võimendeid. Tema õppematerjale kasutatakse paljudes koolides ja akadeemilistes õppeasutustes. Lisaks annab Gambale ka ise meistriklasse üle terve maailma.

Videod:

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

Täpsem info/kontaktandmed:

Teatrisaalis. Piletid hinnaga 15 € müügil Piletilevi müügipunktides ja Võru Kandle kassas.

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/jazz-ja-bluus/kitarrivirtuoos-frank-gambale-all-star-band-ainus-kontsert-eestis-311682/

Lisatud failid:
Palun vaata suuremat kuulutust!
Lisatud pildid:

<<Tagasi
 
Kultuurikalender
juuni 2020
E T K N R L P
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
< maijuuli >

Üritused e-postile: