SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: Kesklinna pargis: PEREPÄEV „Koton om hää“
Kuupäev: 18.08.2017-19.08.2017
Kell:
Koht:
Ürituse kirjeldus:

 

Perepäevadel saab nautida koostegemise mõnu

 

18.–19. augustil Võru Kesklinna pargis toimuvad perepäevad tõotavad tulla elamuste rohked, kuna jõukohast ja huvitavat tegevust leidub igaühele. Juhindudes perepäevade motost „Koton om hää“, saavad pered nautida koostegemise mõnu.

 

PEREPÄEVADE KAVA

Reedel, 18.augustil

Kesklinna pargis kella 14-18 teeme töötubades koduga seonduvaid asju: Aila Näpustuudio võtmehoidjaid, käepaelu endale või sõbrale, kodu hoidvaid ja õnne toovaid tuulekellasid, värvime Timo Keraamika kauneid savikujusid, valmistame igas eas pereliikmele sobivaid papist lõbusaid suvekübaraid, kujundame rinda peremärgi, teeme uhke sõrmejälgedest perepildi Võrust pärit kunstniku ja karikaturisti Andres Varustini juhendamisel, naudime Võru Kunstikooli töötubasid ja saame põsele toreda näomaali või särva tattoo. Mängutelk on neile, kes töötubadeks väikesed, ootavad kontserti või tahavad koos perega mängida. Telgis Võrumaa Kutsehariduskeskuse, WildEst`i ja Võrumaa mudilaste kunstinäituse „Värvide mäng“ mängud. Sõita saab poniga ja hüpata batuudil.

Selle aasta perepäevad teeb eriliseks koostöö erinevate Võru asutuste ja MTÜ-dega, kes tutvustavad oma tegevusi või toodangut. Üks hea ja väga kasulik näide sellest on Võrumaa Töötukassa, kes kutsub tööandjat uurima, missuguseid erinevaid võimalusi on Töötukassal neile pakkuda. Töötavad inimesed, kes kaaluvad lähiajal edasi- või ümberõppimist, saavad aga teada, millistel tingimustel nende õppima asumist toetatakse. Oranžist infotelgist Kesklinna pargis leiate nii tööandjate konsultandi ning karjäärinõustajad!

Kesklinna laval. Samal ajal kui meisterdatakse või kogutakse teadmisi toimuvad kesklinna laval erinevad ülesastumised.

Kell 14 läheb käima suur õnneratas. Kõigil neil, kes oskavad anda päevajuhi küsimusele õige vastuse, on võimalus keerutada ratast ja võita VTÜ, Eesti Pagari, Timo Keraamika, Lõuna Lehe, Starmani, Õlle 17 ja teiste Võru firmade poolt välja pandud auhindu. Pingelise õnnemängu vahel esineb tantsurühm Katariina.

Kell 15 kuulete kapelli VIMP, kelle esinemisi ilmestavad „Lahedad mutid Lahedalt“. Nali ja naer igale vanusele on garanteeritud.

Kell 16 astub üles selle aasta kõige noorem ,samas elukogenum harrastuskollektiiv. Kes nad on, seda saab näha ja kuulda perepäeval. Võrukate uhke rongkäigu saabumiseni musitseerib Hellika Otsar.

Pärast lasteaedade etteasteid ja torti kutsume kõiki vaatama linnapäevadele pühendatud kontserti „Uma ja hää“, kus oma kodutunnet tantsus väljendavad võimlemisklubi Sirutus, tantsurühmad Kabujalakesed ja Hopser.

Kell 20 algab rahvapidu tantsuga, kus esinevad ansamblid S.E.K.S ja Singer Vinger. Õhtust rahvapidu aitab kodusemaks muuta lisaks Andrese toitlustustelgile romantiline Võru folgikohvik.

 

Laupäeval, 19. augustil

Perepäevad jätkuvad noortele suunatud tegevustega.

Kesklinna laval kell 9.45 Ed.Tamme nim. puhkpillifestivali äratusmängud.

Koostöös JJ Companiga alustab Kesklinna pargis tegevust noorteala:

kell 10.30 sponsorite võistlusmängud, kell 10.45 kõhutantsu etteaste, JJ-Street Tantsukooli ja Modern Tantsustuudio etteasted, kell 12.45 BMX ja Rula trikitajad , kell 13.15 Easy Legs esinemine.

Töötoad Aila Näpustuudiolt ja Võru Noortekeskuselt. Avatud Ateljee, Aivar Rumvoldi juhendamisel saab valmistada miniskulptuure. Töötoas on igaühel hea ja jõukohane võimalus toetada MTÜ Avatud Ateljee Klubi algatatud plaani luua Võru kunstimaja.

Lisaks töötubadele toimuvad põnevad õpitoad: kell 10.30 Barkuur, Slackline, BMX ja rula, karate ja tants,

kell 12-13 meedia töötuba.

Kell 14 lõpetab perepäeva Ed.Tamme nim. puhkpillfestivali kontsert.

*

Nagu on kirjutanud Maire Aunaste: “… kodu— see on tunne.“ Kodu- ja ühtehoidmise tunnet püüame luua ka meie. Loome seda koos!

Ühtlasi täname kõiki perepäevade korraldamises kaasa löövaid ettevõtteid-asutusi, kunstnikke ja kunstiõpetajaid, lauljaid, tantsijaid ja nende juhendajaid, kes ikka ja jälle aitavad linnarahvale kodutunnet luua!

 

Täpsem info/kontaktandmed:

Kesklinna pargis.


<<Tagasi
 
Kultuurikalender
september 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< augustokt >

Üritused e-postile: