SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: Lahtiste uste päev „Siin sünnivad elamused!“
Kuupäev: 26.10.2013
Kell: 10:00
Koht:
Ürituse kirjeldus:

 26. oktoober 2013 Võru Kandles

Lahtiste uste päev “Siin sünnivad elamused”

Vaata ja tee kaasa avatud tundides:

kl 10 Võimlemisklubi Sirutus rõõmus pallitund lastele I korruse proovisaal Võimlemisklubi Sirutus treener Tea Kõrs viib pallitunni läbi toetudes Ernst Idla põhimõtetele: ” Pall – see on võluv, kerge ja lihtne mänguasi, mis on inimeste poolt armastatud, mis on tuntud kõikides kultuurides üle maailma juba ammustest aegadest – on kõige täiuslikum mänguvahend (asi) ja omab uskumatut külgetõmbejõudu.”

kl 10 Tantsurühma Kabujalakesed rahvatantsutrenn II korruse proovisaal „Kabujalakesed“ on õpetajate naisrahvatantsurühm, mida juhendavad Anne Tolk ja Maris Kütt. Peale õpetajate tantsib seal teisigi tantsuhuvilisi. Käime koos üks kord nädalas. Tantsimise kõrval on tähtis hea ning lõbus seltskond. Rühma liidavad ühised väljasõidud, igal aastal toimuv õpetajate rahvatantsurühmade festival ning ühine soov liikumisest rõõmu tunda.

kl 11 JJ-Street tänavatantsu tund II korruse proovisaal http://jjstreet.ee/

kl 11 Kitarritund III korruse väike prooviruum Kitarriõpetaja on Mare Visnapuu

kl 11 Treeningtund „Sirutades sirgeks“ täiskasvanutele I korruse proovisaal Treener Tea Kõrs kutsub sirutama, sest: “Iga kutsikas ja kassipoeg sirutab (ringutab) end alati peale ärkamist.Miks oleme selle nii lihtsa ja enesestmõistetava vajaduse meie, inimesed, unustanud? Kõik saab alguse sirutusest! Tule, sirutame end sirutusega TERVEKS!”

kl 12 Šivananda jooga tund – näidisprogramm kodus harjutajale III korruse teatri proovisaal Joogaõpetaja Aime Kuljus tutvustab oma tundi: “Ootan osalema nii edasijõudnud harjutajaid kui uusi huvilisi. Teeme lühema joogatunni sellise kavaga, kuidas võiks kodus joogatada, kui leiame selleks aega mitte poolteist tundi, vaid umbes 45 minutit. Annan nõu, milliseid harjutusi ja kuidas teha hommikul, milliseid õhtupoolikul. Kaasa võtke võimlemismatt või kaltsuvaip.”

kl 12 Võimlemisklubi Sirutus treeningtund I korruse proovisaalis Treener Tea Kõrs: “Teeme tunnis nn igapäevatööd. Kui soovid, tule ja vaata, kuidas sünnib tants, kui palju peab valama higi, vajadusel pisaraidki, et jõuda soovitud tulemuseni:”

kl 12 Kinos kogupere animatsioon “Politseiauto Pelle 2” (pilet kõigile 1.60 € )

kl 13.30 Leelokoori Helmekaala trepikontsert Kandle peaukse juures Võru linna setode leelokoori kohta loe vaimse kultuuripärandi nimistust aadressil: http://www.rahvakultuur.ee/vkpnimistu/index.php?page=Public.Union&area_id=0&id=70

kl 14 Võru puhkpilliorkestri kontsert kontsertsaalis Dirigent Heino Vildo

kl 15 Hopseri hõrgutised Kandle kohvikus „Hopser“ sündis 1988. aastal. Juhendajateks on Anne Tolk ja Maris Kütt. Aastate jooksul on tantsinud igas vanuses lapsi ja noori. Praegu tegutseb kaks rahvatantsurühma. Noorte segarühmas tantsivad peamiselt keskkooli õpilased. Teisi rühma kuuluvad veidi vanemad tantsijad. Mitmed neist on ka Hopseri vilistlased. Praegu õpime hoolega järgmisel suvel Tallinnas toimuva rahvatantsupeo tantse.

kl 15 – 19 Kandle fotoateljee teatrikostüümide ja rekvisiitidega III korruse teatri proovisaalis Teadagi, et Kandlest saab neljapäeviti kostüüme laenutada. Aga lahtiste uste päeval võid neid kohapeal selga proovida ja oma fotokaga pilti teha.

kl 16 Ringkäik läbi Kandle maja tantsurühma Hopser eestvedamisel. Peatuspunktides koorid Hilaro, Kannel, Tempera ja Tervis ning tantsurühmad Kannel, Tsõõr jt Ringkäigu ajal saab läbi käia igast Kandle ruumist ja ruumikesest, üle igast trepist ja trepi otsakesest. Ülevaate Kandle maja ringidest annab http://www.vorukannel.ee/index.php?Menu=10&Lang=est . Lisaks on mõnel kooril ja tantsurühmal ka oma koduleht: http://www.hilaro.ee/ , http://vorutervis.weebly.com , http://koortempera.wordpress.com/ http://www.kannel.org.ee/ Head lugemist!

kl 19 – 23 MEELEOLUKAS TANTSUÕHTU

Tantsule kutsub ansambel Hoia ja Keela. Tantsupausidel Vaimude aeg ning meeleolukas Kandle mäng. Kaasa piknikukorv. Avatud kohvik. Laudade ettetellimine Kandle kassas E – R kell 12-16, 17-19 (tel 78 68 676) 25. oktoobrini. Tasuta.

Sissepääs tasuta!

 

Täpsem info/kontaktandmed:
Lisatud pildid:
<<Tagasi
 
Kultuurikalender
september 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< augustokt >

Üritused e-postile: