SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

Kõik üritused
Ürituse nimi: VABANDAME! KONTSERT JÄÄB ÄRA!!!Allan Vainola & Unenäopüüdjad uue albumi „Igavene Suvi“ Baltikumi presentatsioonituuri esitluskontsert
Kuupäev: 12.11.2011
Kell: 19:00
Koht:
Ürituse kirjeldus:

 VABANDAME!!! KONTSERT JÄÄB ARTISTI HAIGESTUMISE TÕTTU ÄRA!!! PILETID OSTETAKSE TAGASI.

***

Allan Vainola & Unenäopüüdjad uue albumi „Igavene Suvi“ esitluskontsert

Allan Vainola on eesti rockmuusik ja –helilooja, kes olnud tegev kitarristi ja/või lauljana ansamblites: Sõpruse Puiestee, Metro Luminal, Vennaskond, , Kelder jpt. Akustilise muusika trio Unenäopüüdjad loodi 2006. aastal peale Tartus toimunud autorilaulu festivali Maifest, kus Allan Vainola ja Jaak Lutsoja olid ühed peaesinejatest. Ansambliga liitus kontrabassist Tanel Liiberg ning koos plaadistati debüütalbum „Unenäopüüdjad”. CD eest pälvis Allan Vainola Eesti Muusikaauhindade jagamisel aasta 2006 parima meesartisti tiitli. Pärast loomingulist pausi on Unenäopüüdjad uue albumi „Igavene Suvi“ ning uue muusikavideoga albumi nimiloole taas Eesti muusikale midagi uut pakkumas. Plaat näeb ilmavalgust novembris mil toimub ka 7 kontserdist koosnev Balti esitlustuur. Tuuri raames külastab bänd ka Võru Kandle hubast väikest saali, andes kaheosalise kontserdi, millele müüakse eksklusiivselt ainult 100 pääset, mis muudab elamuse veelgi vahetumaks. Pääsmed hinnaga 10 eurot on alates 1. novembrist eelmüügis saadaval Võru Kandle kassas.
 

Ansambli stiili võib nimetada kui "linnafolk" või "industriaalfolk", seda iseloomustab sügav ja unistav tundlikkus, balansseerimine reaalsuse ja unenäolisuse piirimail. Esiplaanil on meloodilisus, mida aitab rõhutada omanäolise lähenemisega mängitud akordion. Paljud laulud põhinevad erinevate luuletajate tekstidest saadud tugevate emotsioonide energial, aga on ka lauludeks vormistatud isiklikke hetki ja mälupilte. Parafraseerides Immo Mihkelsoni: „Arvatavasti avaneb «Unenäopüüdjatega» meie ees tegelik Vainola – selline, nagu ta on praegu. Mees, kes ei suuda või ei taha loobuda noorusaja romantilisest maailmapildist ning usub endamisi ikka veel, et «punktid jooneks saavad taas» ja teab, et «süda päiksest näeb und». Mees, kes teab olemise haprust ja aja pöördumatust.“

Unenäopüüdjad on Teiega, et veeta koos üks meeldiv sügisõhtu.

Info tuuri kohta saadaval alates 1. novembrist artisti ja agentuuri veebikeskkondades.

http://www.facebook.com/allanvainola - kuula esimest singlit albumilt!!!

Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/event.php?eid=167765339982689

http://www.myspace.com/allanvainola/

http://www.vainola.org/

Management: MBMA EST

https://www.facebook.com/MBMAEST

------------

Albumist:

Allan Vainola ja Unenäopüüdjate teine album "Igavene suvi" on kokkuvõte ansambli viimaste aastate tegevusest. Helipildilt on album kirevam ja aktiivsem kui esimene, mõtisklevate palade vahelt kostab sekka positiivsemaid meeleolusid, mõnedesse lauludesse on kaasatud löökriistad, mida mängib Malcolm Lincolnist tuntud Hans Kurvits. Uuele materjalile lisaks on akustilise puudutuse saanud Vennaskonna repertuaarist tuntud Taksosõit ja Igavest elu lõppevas öös. Laulutekstide osas on plaadil esindatud Andres Aule, Mait Vaigu, Leelo Tungla ja Peep Männili looming. Plaadile jõudnud paremik sisaldab 12 laulu ja on salvestatud ja miksitud Kaupo Kaldmäe, Rainer Jancise ning Teet Kehlmani poolt. Masterduse on teinud Eesti uuema aja multiinstrumentalist Ervin Trofimov, keda teatakse eelkõige ansambli Opium Flirt ridadest ja Minerva Pappi Soome stuudiost Finnvox, tegija, kes on masterdanud ka Värttina ning Appocalyptica plaate.

Esimene singel nimilooga näeb ilmavalgust 2. novembril 2011, ehk Hingedepäeval, olles oma olemuselt mõtlik, kuid leiab viise end kuulajale ka teistes sfäärides avada, internetis kuulatav artisti ja agentuuri veebikeskkondades.  Plaat ilmub novembrikuu jooksul MBMA EST recordsi alt ning jõuab poekettidesse detsembriks.

 

 

 

 

Täpsem info/kontaktandmed:

Väikeses saalis.

Pääsmed hinnaga 10 eurot on alates 1. novembrist eelmüügis Võru Kandle kassas.

Lisatud pildid:

<<Tagasi
 
Kultuurikalender
september 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< augustokt >

Üritused e-postile: