SÜNDMUSTE KAVA
  tagasi AVALEHELE
  SA Võru Kannel
  Töötajad
  Teenused
  Piletiinfo, SAALIPLAANID
  Kino Kannel
  "Võru Kandle teatriauhind"
  Võru Linnagalerii
  Harrastustegevus
  Kohvik Kannel
  Külastaja meelespea
  Facebooki leht ja koostööpartnerid
  Sündmuste arhiiv
  Tagasivaateid
   
   
    SA Võru Kannel
Liiva 13, 65609 Vőru
Info: (+372) 78 68676, (+372) 78 68671
Faks: (+372) 78 68672
E-post: info@vorukannel.ee
 
Täna Kandles | Hooaja tippsündmused | Ürituste arhiiv

SA Võru Kannel töötajad

 

Amet Nimi Telefon E-post
Juhatuse liige Heiki Kelp 5139153 heiki.kelp@vorukannel.ee
 

 
Sekretär-asjaajaja Kaie Kilgast 782 8745 kaie.kilgast@vorukannel.ee
Turundusjuht Aire Kokk

7868674

5116195

aire.kokk@gmail.com
Kunstiline juht
Ingrid Välbe

7868675 53478447

ingrid.valbe@vorukannel.ee
           
Ringijuht Tea Kõrs 56919385 tea.kors@gmail.com

Kassapidaja

Kassapidaja

Diana Laas

Marika Kraani

786 8676 voru.kannel@gmail.com
Haldusjuht Andres Jukk 5217125 andres.jukk@mail.ee
Lava- ja helitehnika meister Madis Eiche

5213125

madiseiche@gmail.com
Kunstnik Marika Vaher

7828742

marika.vaher@vorukannel.ee
Kinojuht

Kris Kelp 

58092055 kelpkris@gmail.com
Projektsionist Mariliis Kivimäe    
Administraator-maja perenaine
Ülle Voitka 56903006 ulle.voitka@vorukannel.ee
Maja perenaine 
 

786 8671

786 8677

 

Maja perenaine Merike Määr    
Maja perenaine Lea Kalma    
Koristaja   Ludmilla Koduvere
   
Koristaja Viia Kaldoja
   
Koristaja Svetlana Šohina    
       
 
   
 
   
       
       
       

 

 
Kultuurikalender
november 2020
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< oktdets >

Üritused e-postile: